FİYAT LİSTEMİZ

FİYAT LİSTEMİZ ?

Panjur Fiyatları
 

 
 Destek hattımızdan net ölçü belirtirterek ücretsiz bilgi ve Güncellenmiş panjur fiyatları alabilirsiniz.
 Her türlü  ölçülerde, değişik tasarım ve konsept  ürünler için lütfen panjur fiyat ve uygulaması hakkında bilgi alınız.Bu ölçülerden daha büyük ölçülerde de kepenk imalat yapılmaktadır.. Bu ölçü dışındaki kepenklerde, genişliğine, yüksekliğine ve uygulama ve kullanımdaki özelliğine göre farklı motor ve farklı et kalınlığında  profillerden  özel olarak imal edilmektedir.
 
Garantili yedek parça;takılan bütün parçalara 2 yıl garanti veriyoruz , HBK Kepenk otomatik Panjur sistemleri,yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat ,montaj,satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak ta hizmet vermektedir,servis bölgeleri oluşturarak hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır,garantili tamir yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir,ayrıca destek hatlarımızdan kepenk teknik yardım alabilirsiniz,size bir telefon kadar yakınız?. uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis 7/24 ağımızla bizimle görüşüp teklif almanızı,HBK kepenk otomatik Panjur sistemleri ayrıcalığını yaşayın.
 
Fotoselli Otomatik Kapi Fiyatlari
 
Fotoselli kapı fiyatı net geçiş 150x220 ölçüsünde normal çift kanat bir kapı için 1100 ? göze alınmalıdır.Sık kulanım olan kapılar içinse 1750 ? fiyat cama, ölçüye,renge,akü ve fonksiyenel özelliğe göre değişmektedir. Kapı taktıracağınız yerin ölçüsünü verirseniz,teknik ekibimiz size teknik destek verecektir, uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis ağımızla bizimle görüşüp teklif almanızı,HBK kepenk otomatik kapı sistemleri ayrıcalığını yaşayınız.
Otomatik fotoselli  Kapi Fiyatlar;İstanbul içi Montaj dahil Fiyatlarıdır.
  
HBK Otomatik Fotoselli kapı sistemleri,yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat , montaj, satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak ta hizmet vermektedir, Dorma, Manusa, Daihatsu, autu door, Galaxy , unidor , ditec , cads , panaonic , label , G.U , Dortex , Çoka marka ve  servis bölgeleri oluşturarak  hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır,garantili tamir yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis agımızla bizimle görüşüp teklif almanızı,HBK Fotoselli otomatik kapı sistemleri ayrıcalığını siz de yaşayın.Ayrıca destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, bir telefonla 30 dakikada yanınızdayız.Kaliteyi ucuza alınız.
 
Seksiyonel Endüstriyel Kapi Fiyatlari
 
3000 x 3000    1550 ?   
4000 x 3000    1750 ?
5000 x 3000    1850 ?
6000 x 3000    2150 ?
7000 x 3000    2450 ? 
  
Endüstriyel Kapı Fiyatları tahmini fiyatlardır,lütfen net ölçünüzle kesin fiyatları teknik ekibimizden almak için arayınız.
 
Seksiyonel (Endüstriyel) Kapı  Bazı Özellikleri
 
Parmak korumasız Poliüretan dolgulu galvaniz sandviç panellerden oluşan, standart yataklamalı,  ön ve arka yüzey beyaz renkte, düz çizgili endüstriyel panel seksiyonel kapı ve aksesuarları
Zincir aktarmalı Efor Endüstriyel kapı motoru , Kontrol ünitesi + 4 mt. zincir +Ecu P Kontrol Üniteli,
Yay güvenlik sistemi (kapının ağırlığını alan yayların zarar görmesi durumunda devreye girer) her kapı için 2 ad. kullanılmaktadır
Halat güvenlik sistemi (kapının hareketini sağlayan halatların kopması durumunda devreye girer ve kapının düşmesini engeller)
Pnömatik güvenlik sistemi (kapı kapanırken altındaki herhangi bir cisme temas ettiğinde otomatik olarak durmasını sağlar.)
HBK Otomatik Seksiyonel-Endüstriyel kapı sistemleri,yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat ,montaj,satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak ta hizmet vermektedir, Dorma, Manusa, Daihatsu, autu door, Galaxy , unidor , ditec , cads , panaonic , label , G.U , Dortex , Çoka marka ve  servis bölgeleri oluşturarak  hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır,garantili tamir yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis agımızla bizimle görüşüp teklif almanızı,HBK Fotoselli otomatik kapı sistemleri ayrıcalığını siz de yaşayın.Ayrıca destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, bir telefonla 30 dakikada yanınızdayız.
 
Kepenk  Fiyatları
 İso Belgemiz
Kepenk Ölçüsü Nasıl Alınmalı,dogru ölçü nasıl alınır,
 
 
 
    
Boy
 
                    
                       En
 
.
 
 
 
 
 
En ve boy ölçülerini alınız,tablodan bakarınız.
 
Doğrama genişliğinden Sıfır yada 5 cm, kutu yükseklik payı olarak 35 - 40 cm fazlası kepenk ölçüsüdür.
Galvaniz Çelik ve Alüminyum Kepenk  Fiyatları
Eni         (mm)             Boyu         (mm)                 Fiyat (Kdv Dahil - ortalama)
     1000                                     3000                                     530 ?  -  630   ?                  
     2000                                     3000                                     625 ?  -  725   ? 
     3000                                     3000                                     750 ?  -  850   ? 
     4000                                     3000                                     900 ?  -  1000 ? 
     5000                                     3000                                   1150 ?  -  1250 ? 
    6000                                     3000                                   1350 ?  -  1450 ?  tahmini fiyatlardır.
Bu ölçülerden daha büyük ölçülerde de kepenk imalat yapılmaktadır.. Bu ölçü dışındaki kepenklerde, genişliğine, yüksekliğine ve uygulama ve kullanımdaki özelliğine göre farklı motor ve farklı et kalınlığında  profillerden  özel olarak imal edilmektedir.
Kepenk Fiyatları; 0,8 mm galvaniz çelik profiline göre hesaplanmış ve yaklaşık fiyatlar olup bilgi alınız.
Kepenk sistemi 2sene garantilidir.(İstanbul içi) 2 adet uzaktan kumanda ve Montaj dahildir.
Otomatik Kepenk Sistemlerinde , merkezi sistem kilit, kilit, güç kaynağı ups.vs. gibi exstra kullanılan aksesuarlar ayrıca fiyata dahil edilir.
Demonte (montaj hariç) kepenk fiyat  için yardım destek hattımızdan bilgi alınız. 

 
 

Haberler